Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Ultrasonik Metal Kaynağı İçin Hangi Malzemeler Uygundur?

Sertifika
Çin Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Teşekkür ederim! Müşteri için doğru yapmak isteyen bir şirket ile çalışmak bir zevktir :) Birçok kez müşteri ve uzun vadeli iş umurumda değil Çin şirketleri ile uğraşmak. Sizinle ve Altrasonic ile doğru kararı verdiğimi düşünüyorum!

—— Cameron

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Ultrasonik Metal Kaynağı İçin Hangi Malzemeler Uygundur?
hakkında en son şirket haberleri Ultrasonik Metal Kaynağı İçin Hangi Malzemeler Uygundur?

Ultrasonik Metal Kaynağı İçin Hangi Malzemeler Uygundur?

 

Ultrasonik metal kaynağının malzemeler için özel gereksinimleri vardır.Metal malzemeler belirli bir sünekliğe ve saflığa sahip olmalıdır.Demir dışı metaller ultrasonik kaynak için ideal malzemelerdir.Metal kaynağında ultrasonik teknoloji ile sızdırmazlık kaynağı nasıl yapılır, spesifik süreç nedir?

 

Metal ultrasonik olarak kaynak yapıldığında, ne iş parçasına akım iletir ne de iş parçasına yüksek sıcaklıkta bir ısı kaynağı uygular, ancak statik basınç altında mekanik enerji iç enerjiye, deformasyon enerjisine ve sınırlı sıcaklık artışına dönüştürülür.Kristalleşme sıcaklığında meydana gelen katı faz kaynağı.

 

Ultrasonik metal kaynak makineleri için en yaygın kaynak malzemeleri bakır, alüminyum, nikel ve gümüş gibi yumuşak titanyum metallerdir.Aynı ve farklı metaller kaynaklanabilir.Ancak bu malzemelerin kaynağı yapılırken malzeme alanı çok kalın olmamalıdır.

 

Ultrasonik metal kaynak makinesi akı gerektirmez, kıvılcım, ark ve duman oluşturmaz, elektrik iletkenliği yüksektir, kaynak çevrimleri kısadır ve kullanımı kolaydır.

 

Kaynak teknolojisi sürekli değişiyor.İlgili verimliliği artırmak için, temelde iyileştirilmesi gerekiyor ve metal kaynak makineleri, kaynak verimliliği ve kalitesi açısından büyük ölçüde geliştirilmiş olan geleneksel kaynak makinelerinin yerini alabilir.

Pub Zaman : 2022-04-26 13:48:04 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Hogo Lv

Tel: 0086-15158107730

Faks: 86-571-88635972

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)