Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Kaynak Dönüştürücü

Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu

Sertifika
Çin Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Teşekkür ederim! Müşteri için doğru yapmak isteyen bir şirket ile çalışmak bir zevktir :) Birçok kez müşteri ve uzun vadeli iş umurumda değil Çin şirketleri ile uğraşmak. Sizinle ve Altrasonic ile doğru kararı verdiğimi düşünüyorum!

—— Cameron

Ben sohbet şimdi

Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu

Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu
Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu

Büyük resim :  Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Altrasonic
Sertifika: CE
Model numarası: HS-2540-4D
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine ilk olarak paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için ahşap dava ile takviye
Teslim süresi: 3 ödemenizi aldıktan sonra gün
Ödeme koşulları: T/T veya Western Union
Yetenek temini: Aylık 10.000 adet

Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu

Açıklama
Ürün adı: Kauçuk kesme için ultrasonik konvertisörler Frekans: 40 KHz
Seramik çapı: 25 mm Kapasite: 3.5 - 4 nf, 4.1 - 5 nf
Güç: 500 Watt Uygulama: kauçuk kesme makinesi
Genlik: 3 um Seramik disk: 4 adet
Güçlendirici malzemesi: Titanyum, Alüminyum, İsteğe bağlı çelik malzemeler Koruyucu Konut: İsteğe bağlı olarak alüminyum ve paslanmaz çelik
Ek cıvatası: M8
Vurgulamak:

yüksek frekanslı ultrasonik transdüser

,

taşınabilir transdüser

Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu

Ultrasonik kesme prensibi geleneksel kesme duyusundan tamamen farklıdır. Ultrasonik malzemenin keskin kenarı ve fazla basınç gerektirmeyen ve kenar kırılmasına ve hasar görmesine neden olmamasının nedeni olan malzeme kesme hedefine ulaşmak için malzemenin bir parçasını ultrasonik, ısıtma ve eritme enerjisini kullanır kesilen malzeme.

Özellikler:

model

HS-2540-4D

Sıklık

40 kilovat

Çıkış gücü

500 watt

Ek cıvatası

M8x1

Seramik disk Çapı

25 mm

Seramik disklerin miktarı

4 parça

kapasitans

3.5 - 4 nf, 4.1 - 5 nf

Genlik

3 um

Uygulama

Kauçuk kesme makinası

Açıklama:

40 kHz Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü Ultrasonik kauçuk kesme makinası, taşınabilir kesici, ultrasonik bıçak ve diğer gıda kesim uygulamalarını esas alan kauçuk kesme makinası için yüksek ses yoğunluğu . Farklı tip kesme boynuzu ile bağlanabilir.

Ultrasonik kesme makinesinin temel bileşimi, ultrasonik güç çevirici, boynuz, kesme bıçağı (alet kafası) ve güç kaynağıdır. Ultrasonik tahrik gücü, elektriği yüksek frekanslı yüksek voltajlı alternatif akıma dönüştürür ve ultrasonik güç çeviricisine gönderir. Aslında, ultrasonik güç çevirici, giriş elektrik enerjisini mekanik enerjiye, yani ultrasona dönüştüren bir enerji dönüştürme aygıtı görevi görür. Tezahürü, frekansı tahrik gücünün yüksek frekanslı AC akım frekansına eşit olan geriye doğru ve ileriye doğru hareket eden dönüştürücüdür. hormonun rollerinden biri, tüm ultrasonik titreşim sistemini sabitlemek, ikincisi transdüktörün çıkış genliğini yükseltmektir. Bir yandan, kesici (alet başlığı) ultrasonik odaklamayla amplitüdü daha da yükseltir.

Öte yandan, ultrasonik çıktı ve kesme aletinin benzer bir kenarı kullanılarak ultrasonik malzemeyi kesilen malzemenin kesme parçasına ilâve eder. Kısmen yumuşatma, hemen erime ve yoğunluk, büyük ultrasonik enerjinin etkisinde büyük ölçüde azaltılır. Bu noktada, çok küçük bir kesme kuvveti, malzemeyi kesme hedefimize ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Ultrasonik kesme makinası, temel bileşenleri kesici ve kesme tahtası olmak üzere iki temel yapıya sahip olan geleneksel kesime benzer. Ultrasonik kesici kesme makinesine ve ultrasonik farklı çalışma konumlarına bağlı olarak ultrasonik kesme tahtası kesme makinesine koyabiliriz.

Ultrasonik kesici kesme makinesi, ultrasonik gücü doğrudan kesiciye iletir ve kesici, ultrasonik bir kesici haline gelir. Malzemeyi keserken, materyal esasen yumuşatılır ve ultrasonik enerji ile eritilir ve kesicinin bıçağı sadece kenar frezelemesi, ultrasonik enerji çıkışı ve ayırıcı materyalin rol oynamaktadır. Bu tür kesme, kaba, kalın, uzun ve kesme tahtası malzemesini kurmak için uygun olmayan malzemelerin kesilmesi için uygundur.

Uygulanan Aralık:

Ultrasonik kesme makinesi, rafine ham kauçuk kesim, boru kesme, dondurulmuş et, şekerleme, çikolata kesme, baskı devre levhaları, endüstri, mücevher sanayi, plastik işleme, gıda işleme, baskı sanayi, otomotiv endüstrisi gibi kauçuk makine üretimi için uygundur ince ince yapay reçineler (büyük alan için uygundur) her türlü kağıt ve benzeri örtülü derin bölünmüş (çok katmanlı devre kesilmiş) kazmak için sentetik lifler bölünürler (ince çizgilere bölünebilir).

Rekabet avantajı:

1. Titanyum, alüminyum, boynuzlu çelik boynuzlar isteğe bağlıdır.

2. Kesici ultrasonik titreşim yapıyor, sürtünme çok az ve kesilen malzeme bıçağa yapışmak kolay değil.

3. Kesilen parça mükemmel şekilde kapatılmıştır, kesilen malzemeden gevşek olmalıdır.

4. Bir araya getirildikten sonra, transdüserler test edilmeden ve son montajdan önce yaşlandırılır. Piezoelektrik malzemelerin özellikleri zamana ve basınca göre değişebilir, bu nedenle testten önceki raftaki zaman uygun olmayan malzemeyi tanımlar.

5. Her dönüştürücü performansının mükemmel olmasını sağlamak için tek tek bir test gerçekleştirin.

6. İyi ısı direncinde, uzun ömür ve yüksek güvenilirlik ile geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir.

Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü 40 Khz Yüksek Ses Yoğunluğu

40 KHz Dalgıç Piezoelektrik Ultrasonik Dönüştürücü Yüksek ses Yoğunluğu kauçuk kesme makinası

Senin için ne yapabiliriz
1. OEM - özel, ultrasonik transdüserleri veya parçaları sizin için özel olarak üretti ve sizin için maliyetten tasarruf etmenizi sağlar.
2. Temin Değiştirme dönüştürücü - NTK, Branson CJ20, CR20, 922JA ..., Dukane 110-3122, Rinco marka vb. Dahil olmak üzere.
3. Bazı özel ürünler için, bize örnekler verebilirsiniz, o zaman size rekabetçi bir fiyat verebiliriz ve özel olarak sizin için yapabiliriz.

İletişim bilgileri
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Hogo Lv

Tel: 0086-15158107730

Faks: 86-571-88635972

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)