Ana sayfa Ürünlerultrasonik nokta kaynak makinesi

Dokunmamış Yüz Maskesi Makinesi için 15k 20k Titanyum Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi

Sertifikalar
iyi kalite Ultrasonik Dönüştürücü satış için
Müşteri yorumları
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Teşekkür ederim! Müşteri için doğru yapmak isteyen bir şirket ile çalışmak bir zevktir :) Birçok kez müşteri ve uzun vadeli iş umurumda değil Çin şirketleri ile uğraşmak. Sizinle ve Altrasonic ile doğru kararı verdiğimi düşünüyorum!

—— Cameron

Ben sohbet şimdi

Dokunmamış Yüz Maskesi Makinesi için 15k 20k Titanyum Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi

Çin Dokunmamış Yüz Maskesi Makinesi için 15k 20k Titanyum Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi Tedarikçi
Dokunmamış Yüz Maskesi Makinesi için 15k 20k Titanyum Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi Tedarikçi Dokunmamış Yüz Maskesi Makinesi için 15k 20k Titanyum Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi Tedarikçi

Büyük resim :  Dokunmamış Yüz Maskesi Makinesi için 15k 20k Titanyum Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Altrasonic
Sertifika: CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine ilk olarak paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için ahşap dava ile takviye
Teslim süresi: Tam ödeme aldıktan sonra 7 iş günü.
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 5000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Product name: Ultrasonic welding horn Usage: ultrasonic welding
Power: 300-2000W Frequecny: 15k-20k
Effective working area: 200*25mm Surface treatment: Anti-rust coating

15k 20k titanyum ultrasonik kaynak makinesi boynuz olmayan dokuma yüz maskesi makinesi

 

Kaynak HornÖzellikleri

 

Different ultrasonic applications and welding materials have different welding sizes and specifications, and different specifications are required for different welding objects. Farklı ultrasonik uygulamalar ve kaynak malzemeleri farklı kaynak boyutlarına ve özelliklerine sahiptir ve farklı kaynak nesneleri için farklı özellikler gereklidir. Whether it is near-field welding or transmission welding, only half-wavelength tool heads can Make the welding end face reach the maximum amplitude. Yakın alan kaynağı veya iletim kaynağı olsun, sadece yarım dalga boyu takım başları Kaynak ucu yüzünün maksimum genliğe ulaşmasını sağlayabilir. Tool heads are available with and without amplitude amplification. Alet kafaları genlik amplifikasyonu ile veya genlik amplifikasyonu olmadan mevcuttur.

 

 

Özellikleri:

1. Akıllı ultrasonik jeneratör, dijital devre tasarımı, otomatik tarama frekansı, manuel ayar gerekmez;

2. LCD ekran frekans, güç ve akım, ultrasonik genlik ayarlanabilir% 50% 100;

3. Ultrasonik dönüştürücü güçlü ve güvenilir bir güce sahip Japon orijinal piezoelektrik seramik çip tarafından monte edilir.

4. The system is equipped with multiple detection and protection circuits. 4. Sistem çoklu algılama ve koruma devreleri ile donatılmıştır. When the output cable is open, the transducer and the mold exceed the frequency range, etc., the overload protection circuit automatically cuts off the ultrasonic power and alarms; Çıkış kablosu açıkken, dönüştürücü ve kalıp frekans aralığını vb. Aşarsa, aşırı yük koruma devresi otomatik olarak ultrasonik gücü ve alarmları keser;

 

Avantajları

 

● Kaynak malzemeleri erimez, metal özelliklerini yok etmez

● Kaynak sonrası iyi iletim ve termal iletim, düşük veya neredeyse sıfır direnç katsayısı

● Metal yüzey, oksidasyon veya elektrokaplama malzemesi için düşük gereksinimler de kaynaklanabilir

● Kısa lehim süresi, akı, gaz, lehim gerekmez

● Farklı metaller arasındaki bağlantı ve otomatik kontrolü gerçekleştirmek kolaydır,

Kaynak yaparken kıvılcım yok, çevre koruma ve güvenlik

 

 

 

Ultrasonik Kaynak Durumu:

 

Ultrasonic automotive plastics as the condition of ultrasonic welding, the most important is the time to apply welding energy (vibration, welding time) length and pressure, of course, other conditions are also very important. Ultrasonik otomotiv plastikleri ultrasonik kaynağın koşulu olarak, en önemlisi kaynak enerjisinin (titreşim, kaynak süresi) uzunluk ve basınç uygulama zamanıdır, elbette, diğer koşullar da çok önemlidir. Welding temperature ultrasonic welding material viscosity flow temperature. Kaynak sıcaklığı ultrasonik kaynak malzemesi viskozite akış sıcaklığı. Otherwise the material will not melt. Aksi takdirde malzeme erimez.

With the amplitude, the higher the amplitude, the higher the temperature rise. Genlik ile, genlik ne kadar yüksek olursa, sıcaklık artışı da o kadar yüksek olur. The pressure is applied to the molded article using a cylindrical gaze. Basınç, silindirik bir bakış kullanılarak kalıplanmış ürüne uygulanır. General compressed air pressure is 0.1-0.3MPa (pressure gauge), sometimes higher. Genel basınçlı hava basıncı bazen 0.1-0.3MPa'dır (basınç göstergesi). But if the use of high pressure, it will hinder the cylindrical vibration. Fakat eğer yüksek basınç kullanılırsa, silindirik titreşimi engelleyecektir.

The welding time varies depending on the material and the shape of the product. Kaynak süresi malzemeye ve ürünün şekline bağlı olarak değişir. The welding time of some molded articles is only 0.2 seconds. Bazı kalıplanmış ürünlerin kaynak süresi sadece 0.2 saniyedir. Over time will cause excessive welding and produce a lot of flash and bubble, resulting in poor airtight, must pay attention. Zamanla aşırı kaynağa neden olur ve çok fazla flaş ve kabarcık üretir, bu da hava sızdırmazlığına neden olur, dikkat etmelidir. Cooling (holding) time For crystalline plastic, if the temperature below the melting point, the connection will be solidified, usually the pressure time is maintained between 0.1-0.2 seconds. Soğutma (tutma) süresi Kristal plastik için, eğer erime noktasının altındaki sıcaklık, bağlantı katılaşacaktır, genellikle basınç süresi 0.1-0.2 saniye arasında tutulur. AMMA plastic). AMMA plastik).

 

Dokunmamış Yüz Maskesi Makinesi için 15k 20k Titanyum Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi

İletişim bilgileri
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Lily Qiu

Tel: +8613858083354

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)