Ana sayfa Ürünlerultrasonik nokta kaynak makinesi

Tek Kullanımlık Cerrahi Maskeler Makinesi İçin 20khz Ultrasonik Dönüştürücü Ultrasonik Kaynak Boynuzu

Sertifikalar
iyi kalite Ultrasonik Dönüştürücü satış için
Müşteri yorumları
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Teşekkür ederim! Müşteri için doğru yapmak isteyen bir şirket ile çalışmak bir zevktir :) Birçok kez müşteri ve uzun vadeli iş umurumda değil Çin şirketleri ile uğraşmak. Sizinle ve Altrasonic ile doğru kararı verdiğimi düşünüyorum!

—— Cameron

Ben sohbet şimdi

Tek Kullanımlık Cerrahi Maskeler Makinesi İçin 20khz Ultrasonik Dönüştürücü Ultrasonik Kaynak Boynuzu

Çin Tek Kullanımlık Cerrahi Maskeler Makinesi İçin 20khz Ultrasonik Dönüştürücü Ultrasonik Kaynak Boynuzu Tedarikçi
Tek Kullanımlık Cerrahi Maskeler Makinesi İçin 20khz Ultrasonik Dönüştürücü Ultrasonik Kaynak Boynuzu Tedarikçi Tek Kullanımlık Cerrahi Maskeler Makinesi İçin 20khz Ultrasonik Dönüştürücü Ultrasonik Kaynak Boynuzu Tedarikçi

Büyük resim :  Tek Kullanımlık Cerrahi Maskeler Makinesi İçin 20khz Ultrasonik Dönüştürücü Ultrasonik Kaynak Boynuzu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Altrasonic
Sertifika: CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine ilk olarak paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için ahşap dava ile takviye
Teslim süresi: Tam ödeme aldıktan sonra 7 iş günü.
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 5000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Frequency: 20Khz Material: Titanium
Power: 300-2000W Warranty: 1 year
Effective working area: 110*20mm Surface treatment: Anti-rust coating
Application: Ultrasonic Welding Machine Place of Origin: Zhejiang, China

20kHz ultrasonik dönüştürücü yüz maskesi machien için ultrasonik kaynak boynuz

 

Kaynak HornÖzellikleri

 

Ürün kaynak gereksinimleri: Ürünün kaynak ihtiyaçlarına göre ultrasonik kalıbın hizmet ömrünü analiz edin ve ardından ultrasonik plastik kalıbı yapmak için alüminyum alaşımı veya titanyum alaşımı kullanmaya karar verin.

Shape design of the product: what kind of welding process is used to determine the specifications of the ultrasonic mold, the pressure transmission zone, the deformation that may occur when the product is fused, and how much power is required for ultrasonic plastic welding. Ürünün şekil tasarımı: ultrasonik kalıbın özelliklerini, basınç iletim bölgesini, ürün kaynaştığında oluşabilecek deformasyonu ve ultrasonik plastik kaynak için ne kadar güç gerektiğini belirlemek için ne tür bir kaynak işlemi kullanılır. Whether it is completed in one welding or in two weldings. İster bir kaynakta isterse iki kaynakta olsun.

Product material: determine the working amplitude of the ultrasonic mold, which work should receive ultrasonic energy, the form, position, and size of the energy guide wire. Ürün malzemesi: Ultrasonik kalıbın çalışma genliğini, hangi çalışma ultrasonik enerji, enerji kılavuz telinin şekli, konumu ve boyutunu almalıdır. How to design the fuse wire and welding surface when different plastics are combined. Farklı plastikler birleştirildiğinde sigorta teli ve kaynak yüzeyi nasıl tasarlanır.

 

KaynakBoynuzvebirARLAR

 

Dünyadaki en üst düzey kaynak boynuzu, sonotrot, uç ve örs üretmek için yüksek kaliteli ithal alaşımlı çelik kullanıyoruz.T Ekipman kullanıcılarımız veya Avrupa ve Amerikan ithalat ekipman kullanıcıları olun, yüksek kaliteli, maliyet- etkili parça hizmetleri

 

 

Avantajları

 

● Kaynak malzemeleri erimez, metal özelliklerini yok etmez

● Kaynak sonrası iyi iletim ve termal iletim, düşük veya neredeyse sıfır direnç katsayısı

● Metal yüzey, oksidasyon veya elektrokaplama malzemesi için düşük gereksinimler de kaynaklanabilir

● Kısa lehim süresi, akı, gaz, lehim gerekmez

● Farklı metaller arasındaki bağlantı ve otomatik kontrolü gerçekleştirmek kolaydır,

Kaynak yaparken kıvılcım yok, çevre koruma ve güvenlik

 

 

 

Ultrasonik Kaynak Durumu:

 

Ultrasonic automotive plastics as the condition of ultrasonic welding, the most important is the time to apply welding energy (vibration, welding time) length and pressure, of course, other conditions are also very important. Ultrasonik otomotiv plastikleri ultrasonik kaynağın koşulu olarak, en önemlisi kaynak enerjisinin (titreşim, kaynak süresi) uzunluk ve basınç uygulama zamanıdır, elbette, diğer koşullar da çok önemlidir. Welding temperature ultrasonic welding material viscosity flow temperature. Kaynak sıcaklığı ultrasonik kaynak malzemesi viskozite akış sıcaklığı. Otherwise the material will not melt. Aksi takdirde malzeme erimez.

With the amplitude, the higher the amplitude, the higher the temperature rise. Genlik ile, genlik ne kadar yüksek olursa, sıcaklık artışı da o kadar yüksek olur. The pressure is applied to the molded article using a cylindrical gaze. Basınç, silindirik bir bakış kullanılarak kalıplanmış ürüne uygulanır. General compressed air pressure is 0.1-0.3MPa (pressure gauge), sometimes higher. Genel basınçlı hava basıncı bazen 0.1-0.3MPa'dır (basınç göstergesi). But if the use of high pressure, it will hinder the cylindrical vibration. Fakat eğer yüksek basınç kullanılırsa, silindirik titreşimi engelleyecektir.

The welding time varies depending on the material and the shape of the product. Kaynak süresi malzemeye ve ürünün şekline bağlı olarak değişir. The welding time of some molded articles is only 0.2 seconds. Bazı kalıplanmış ürünlerin kaynak süresi sadece 0.2 saniyedir. Over time will cause excessive welding and produce a lot of flash and bubble, resulting in poor airtight, must pay attention. Zamanla aşırı kaynağa neden olur ve çok fazla flaş ve kabarcık üretir, bu da hava sızdırmazlığına neden olur, dikkat etmelidir. Cooling (holding) time For crystalline plastic, if the temperature below the melting point, the connection will be solidified, usually the pressure time is maintained between 0.1-0.2 seconds. Soğutma (tutma) süresi Kristal plastik için, eğer erime noktasının altındaki sıcaklık, bağlantı katılaşacaktır, genellikle basınç süresi 0.1-0.2 saniye arasında tutulur. AMMA plastic). AMMA plastik).

 

Tek Kullanımlık Cerrahi Maskeler Makinesi İçin 20khz Ultrasonik Dönüştürücü Ultrasonik Kaynak Boynuzu

İletişim bilgileri
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Lily Qiu

Tel: +8613858083354

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)