Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Perçinleme

50 / 60HZ Ultrasonik Perçinleme Otomatik Makine Alüminyum Kalem Tipi Çok Noktalı İpucu

Sertifikalar
iyi kalite Ultrasonik Dönüştürücü satış için
Müşteri yorumları
The converters corresponding to your INVOICE NO. HS2015021 work very well. We would like to order more

—— Peter

I'm very happy with your good communication skills as well as follow up and good deal. I will definitely inform you my further program for further coo

—— Vinay

We tested it and it worked.  I will let you know about future purchases soon.

—— Alvin

Teşekkür ederim! Müşteri için doğru yapmak isteyen bir şirket ile çalışmak bir zevktir :) Birçok kez müşteri ve uzun vadeli iş umurumda değil Çin şirketleri ile uğraşmak. Sizinle ve Altrasonic ile doğru kararı verdiğimi düşünüyorum!

—— Cameron

Ben sohbet şimdi

50 / 60HZ Ultrasonik Perçinleme Otomatik Makine Alüminyum Kalem Tipi Çok Noktalı İpucu

Çin 50 / 60HZ Ultrasonik Perçinleme Otomatik Makine Alüminyum Kalem Tipi Çok Noktalı İpucu Tedarikçi
50 / 60HZ Ultrasonik Perçinleme Otomatik Makine Alüminyum Kalem Tipi Çok Noktalı İpucu Tedarikçi 50 / 60HZ Ultrasonik Perçinleme Otomatik Makine Alüminyum Kalem Tipi Çok Noktalı İpucu Tedarikçi 50 / 60HZ Ultrasonik Perçinleme Otomatik Makine Alüminyum Kalem Tipi Çok Noktalı İpucu Tedarikçi 50 / 60HZ Ultrasonik Perçinleme Otomatik Makine Alüminyum Kalem Tipi Çok Noktalı İpucu Tedarikçi 50 / 60HZ Ultrasonik Perçinleme Otomatik Makine Alüminyum Kalem Tipi Çok Noktalı İpucu Tedarikçi

Büyük resim :  50 / 60HZ Ultrasonik Perçinleme Otomatik Makine Alüminyum Kalem Tipi Çok Noktalı İpucu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Altrasonic
Sertifika: CE
Model numarası: HS-PT30'da

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine ilk olarak paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için ahşap dava ile takviye
Teslim süresi: 7 iş günü sonra ödeme aldı
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: Ayda 3000 Birimleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Ultrasonik Perçinleme Kaynak Makinası Frekans: 30kHz
Güç: 300-800W Giriş gücü: AC220V ± 10V veya AC110V ± 10V, 50 / 60HZ
Ootomatik rezonans frekans aralığı: ± 1000Hz Çalışma ortamı: 5 ~ 50 ℃
Çevre tutmak: -5 ~ 70 ℃ Net ağırlık: 10kgs
En büyük geçerli: 15A

Otomatik 35Khz Perçinleme Makinesi Alüminyum Kalem Tipi Çok Nokta İpucu

Ultrasonik oto plastik kaynağın tanımı:

Ultrasonik kaynak sinterlenmiş plastik ürünlerden oluşan ileri teknolojidir. Bu teknolojinin kullanımı geçmişte üretilen akı, yapıştırıcılar, tokalar veya diğer mekanik sabitlemelerin yerini alabilir ve böylece üretim verimliliğini arttırır ve maliyetleri düşürür. Ultrasonik kaynak ilkesi, yüksek frekanslı elektrik enerjisini yüksek frekanslı mekanik Hareket, daha sonra bir genlik kümesindeki mekanik hareket, kaynak kafasına iletim cihazı olarak değiştirilebilir. Kaynak kafası, alınan titreşim enerjisini, kaynak yapılacak olan işlenecek parçanın ortak bölümüne iletir; buradaki titreşim enerjisi sürtünme yoluyla ısı enerjisine dönüştürülür ve plastik eritilir. Ultrasonik sert termoplastikleri kaynatmak için değil aynı zamanda kumaşları ve filmleri de işleyebilir.

Özellikler:

Silah Tipi Silindir Tipi
model HS-40 HS-35 HS-30 HS-28 HS-20
Sıklık 40 khz 35kHz 30kHz 28khz 20kHz
Güç 500W 500 ~ 800w 500 ~ 800w 500 ~ 800w 500 ~ 1000w
Boynuz ≤10mm ≤10mm ≤10mm ≤12mm ≤13mm
Konut Çapı 44mm 44mm 44mm 44mm 64mm
Kaynakçı ağırlığı 1.0kg 1.0kg 1.0kg 1.0kg 1.5kg
Dijital jeneratör
Analog jeneratör

Silah türü : insan vücudu mühendislik şekli tasarımına uygun olarak, ultrasonik başlatma anahtarı, özellikle yatay veya düşey için uygun, kaynak işlemi kavramak ve kullanmak için kolay, tetik üzerinde bulunur.

Silindir tipi: tasarım düz görünmesi için, ultrasonik başlatma anahtarı silindirin dışında, kolay kaynak ve elle taşınır, makine üzerinde, her yöndeki kaynak işlemi arasında da monte edilebilir.

Oto Endüstrisinde Ultrasonik Avantaj ve Dezavantajları .

Avantajları:

1. Perçinleme, şekillendirme ve kaynak uygulamaları

2. hafif, kullanımı kolay, kullanımı kolaydır (elde taşınır)

3. Kaynak sayacı ile donatılmıştır.

4. Easty, zaman kaynağını ayarlar

5. Aşırı yük koruma devresi (Gerilim, akım, faz, sıcaklık, çıkış)

6. FET güç çıkışı

7. Otomatik rezonans

8. Genlik fonksiyonunu otomatik olarak koruun

9. Başlangıç: 105 ms'de maksimum güç elde etme

Dezavantajları:

Ölçü, şekil ve malzemenin sınırlandırılması (PP, PC, ABS, PA, PS, AMMA plastik için ultrasonik kaynak).

Ultrasonik Kaynağın Durumu:

Ultrasonik otomotiv plastikleri ultrasonik kaynak şartı olarak, en önemlisi, kaynak enerjisini (titreşim, kaynak süresi) uzunluk ve basınç uygulamak için zaman, tabii ki, diğer koşullar da çok önemlidir. Kaynak sıcaklığı ultrasonik kaynak malzemesi viskozite akış sıcaklığı. Aksi takdirde malzeme eriyecek.

Genlik ile genlik ne kadar yüksekse, sıcaklık artışı o kadar yüksek olur. Basınç, silindirik bir bakışla kalıplanmış nesneye uygulanır. Genel basınçlı hava basıncı 0,1-0,3 MPa (basınç göstergesi) bazen daha yüksektir. Ancak, yüksek basınç kullanımı silindirik titreşimi engelleyecektir.

Kaynak süresi malzemeye ve ürünün şekline bağlı olarak değişir. Bazı kalıplanmış eşyaların kaynak süresi yalnızca 0,2 saniyedir. Zamanla aşırı kaynağa neden olur ve fışkırtma ve kabarcıklar üretir ve hava geçirmez olur, dikkat etmesi gerekir. Soğutma (bekletme) süresi Kristalin plastik için, sıcaklık erime noktasının altına düşerse, bağlantı katılaşır, genellikle basınç süresi 0,1-0,2 saniye arasında muhafaza edilir. AMMA plastik).


Ultrasonik kaynak : ultrasonik kaynak kalıp ultrasonik titreşim, plastik yüzey erime böylece yerel sıcaklık neden, plastik yüzeyine ultrasonik kaynak enerji iletimi. Ultrasonik elin baskısı altında, böylece plastik, güzel, güçlü bir etki kaynak.

Ultrasonik implantlar : somun vidaları veya diğer metalleri plastik parça haline getirin. Ultrasonik enerji ultrasonik makine vasıtasıyla metalden geçecektir. Yüksek hızlı titreşim ve ısı, ultrason makinesindeki basınç, metal nesneleri plastik içine doğrudan gömülü hale getirir.

Ultrasonik perçinleme : metal ve plastik veya iki farklı plastik birleştirmenin doğası, ultrasonik perçinleme makinesinden faydalanabilir, böylece kaynak sert, gevşek, gevrek olur.

Ultrasonik kaynak : ultrason etkisi elde etmek için, ultrasonik makine küçük kaynak kafası, çok noktalı kaynak içine plastik ürünler iki parça, ya da iki plastik iş parçasına doğrudan basınç üzerinde dişlerin ilk satırı kaynak kullanımı kaynak.

Taşınabilir Ultrasonik Plastik Nokta kaynak tabancası prensibi:


Termoplastik plastik temas yüzeyinde ultrasonik rolü, saniyede onbinlerce kez, yüksek frekanslı titreşim, bu yüksek frekanslı titreşim, ultrasonik dalga yoluyla ultrasonik kaynak materyali yüzeyine kalıba iletilen ultrason enerjisini üretecektir Yüksek sıcaklık malzemeler üretmek. Plastik temas yüzeyi, hızlı erime, stres ile birleşerek sonuçlanır, harmanlanır ve pıhtılaşır, böylece ultrasonik kaynak amacına ulaşılır.

Otomobil Uygulamaları:

Ultrasonik Nokta Kaynağı, otomotiv iç bölümlerinde ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Motor kapağının, gövde ve tekerlek kasasının ses geçirmez pamuklu ultrasonik nokta kaynağı ve tezgah keçe. Ultrasonik Perçinleme Kaynak otomobil klima çıkış kaynağı, araba dikiz aynası, araba kapı kolları, el otomobil kapı vb. Kullanılabilir.

Otomotiv plastik parçaları, çoğunlukla standart olmayan ultrasonik kaynak ekipmanları, uzun çok istasyonlu tasarım, PCL program kontrolü ve LCD çalışma, kaynak alanının farklı yönleri de dahil olmak üzere geniş otomotiv kompleks iş parçası kaynaklı çoklu konumlarda kaynak yapılmaktadır.

Gereksinimler:

Ultrasonik Kaynak Bileşenleri (Korna, Booster ve Dönüştürücü)

Adım adım belirli bir oranda genliği yükseltebilirler. Örneğin, dönüştürücü amplitüdü 6mm'dir, güçlendirici bunu üç kat artar 18mm'ye yükseltebilir ve sonra boynuz bunu 36mm'ye çıkarabilir. Bununla birlikte boynuz amplifikasyonu ile boynuzun çalışma ömrü kısaltılacaktır. Gerekli genlik, kaynak malzemesine göre değişir.

Üç adet ortak boynuz materyali vardır:

1.Titanium

yüksek fiyat, mükemmel performans iyi tokluk ve düşük kayıp, işlenmesi zor;

Genişliği 60 mm'ye kadar ulaşabilir.

2. Alüminyum

düşük fiyat, hızlı kaybı, işlenmesi kolay;

En yüksek genliği 300mm'den az.

3. Çelik

boynuz gibi yapılması çok zor;

en yüksek genliği 25 mm'den az;

Kesim için uygundur ancak soğutma için üfleme borusunun eklenmesi gerekir.

Otomatik 35Khz Perçinleme Makinesi Alüminyum Kalem Tipi Çok Nokta İpucu

Etiket:   ultrasonik nokta kaynakçı , taşınabilir nokta kaynakçı

İletişim bilgileri
Hangzhou Altrasonic Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Hogo Lv

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)